DELL XPS 13 9350 U7-258V/13.4FHD+/32GB/1TBSSD/ARC/W11P/1PS
1716,35  + ALV
20 varastossa
Tuotetunnus (SKU): X4CDM Osasto: Tuotemerkki:
Kuvaus
Dell XPS 13 9350: Huippuluokan suorituskyky ja tyylikäs muotoilu kompaktissa paketissa
XPS 13 9350:n uusittu Quad-kaiutinjärjestelmä yhdistää kaksi pääkaiutinta ja kaksi diskanttikaiutinta, tuottaen vaikuttavan 8 W:n äänentoiston ja Dolby Atmos -tuetun tilaäänen.
Tärkeimmät ominaisuudet:
  • Intel Core Ultra 7 258V Series 2 (12 MB, 8 ydintä, jopa 4,8 GHz Turbo, AI Boost NPU, 115 TOPS)
  • 13,4″ FHD+ (1920×1200) -näyttö, 30-120 Hz, heijastamaton, 500 nit
  • 32 GB LPDDR5X (8533 MT/s) (ei laajennettavissa)
  • 1TB M.2 PCIe NVMe SSD
  • Intel Arc -näytönohjain
  • Intel Killer Wi-Fi 7 ja Bluetooth 5.4
  • 55 Wh (3-kennoinen) akku
  • Windows 11 Professional (64-bit)
  • Taustavalaistu näppäimistö sormenjälkitunnistimella (nordic)
Sisäiset korttipaikat:
  • 1x M.2 2230 (Wi-Fi + Bluetooth) (käytössä)
  • 1x M.2 2230/2280 (SSD) (käytössä)
Ulkoiset portit:
  • 2x Thunderbolt 4 (USB Type-C, DisplayPort 2.1, Power Delivery)
Ympäristöstandardit/Säännökset:
  • ENERGY STAR 8.0, EPEAT Gold -sertifioitu
Takuu:
  • 1 vuoden ProSupport-takuu paikan päällä tapahtuvalla palvelulla etädiagnostiikan jälkeen
Lisätiedot
Paino2,76 kg (kilogramma)
Mitat39 × 10,5 × 32 cm (senttimetri)
Valmistajan arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta
Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg
Lyhyt yhteenveto
<p><b>Dell XPS 13 9350: Huippuluokan suorituskyky ja tyylikäs muotoilu kompaktissa paketissa</b></p>
<p>XPS 13 9350:n uusittu Quad-kaiutinjärjestelmä yhdistää kaksi pääkaiutinta ja kaksi diskanttikaiutinta, tuottaen vaikuttavan 8 W:n äänentoiston ja Dolby Atmos -tuetun tilaäänen.</p>
Käyttöjärjestelmä
Windows 11 Pro
Näytön koko, "
13.4
Tallennuskapasiteetti
1 TB SSD
Muistikapasiteetti
32 GB
Prosessorityyppi
Intel Core Ultra 7
Näytön resoluutio, pikseliä
1920 x 1200
Erillinen numeronäppäimistö
Ei
Kosketusnäyttö
Ei
Näytönohjain
Intel ARC Graphics
Taustavalaistu näppäimistö
Kyllä
Sormenjäljenlukija
Kyllä
Liitännät
Thunderbolt 4, DisplayPort
Smart Card -lukija
Mobiiliyhteys
Telakointi
Thunderbolt, USB-C
Muistin enimmäismäärä
32 GB
Optinen asema
Tuotteen paino, g
1190
Integroitu muistikortinlukija
Kiiltävä näyttö
Prosessorin malli
Intel Core Ultra 7 258V (Max. 4.80GHz, 12M, 8C)